רשימת סניפים

חנה פובולוביץ - יו"ר
ת.ד. 665
אור-יהודה 40500
טלפון: 09-8998927
פקס: 09-8910019
טלפון נייד : 052-8640040
דוא"ל : even-Yehuda@ilan-israel.co.il

גב' ציפי אבני - יו"ר
ת.ד. 387
אילת 88000
טלפון: 08-6361620
נייד: 052-4664472
Eilat@ilan-israel.co.il

יו"ר הסניף: טל בן דוד
נייד: 050-2777143
רוגוזין 3 ב' קומה 3, אשדוד
טל' 08-6595858
Ashdod@ilan-israel.co.il
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד 16053 אשדוד
קבלת קהל:
יום א', יום ג'   16:00-18:00
יום ב', יום ה'  09:00-12:00

אבי וקנין - יו"ר 
הבוסתן 13/2 אשקלון
טלפון: 08-8678867
פקס: 08-8671147
Ashkelon@Ilan-Israel.co.il

גב' עפרה ריבן - יו"ר
מועצה אזורית באר טוביה
טלפון: 050-4454411

ממרן מיקי יו"ר
מאיר יאירי 26 באר שבע (במקלט)
טלפון: 052-8672100
פקס: 077-7103311
beers@ilan-israel.co.il
מענה טלפוני ינתן בין הימים א -ה בין השעות 9:00 ל13:00.
קבלת קהל:
בימי שני 10:00 ל 12:00
בימי רביעי 16:00 ל 18:00

יוסף שועי - יו"ר
בנה ביתך 16
בית שאן
טלפון: 052-4654002
bet_shean@ilan-israel.co.il

יו"ר: גב' חיה קרן
בית בגנו, גוטליב 6
בני ברק 51100
טלפון: 03-5705662
קבלת קהל:
א', ד' 9.00-12.00
bnei-brak@ilan-israel.co.il

 

קטי מגדיש – יו"ר
מרכז רב נכויות, רח' אהוד קינמון 8, בת ים
דוא"ל:  BatYam@Ilan-Israel.co.il
טל' נייד:
050-6775588
טלפון: 03-6570035
פקס: 03-5089235 
קבלת קהל (נא לתאם פגישה מראש):
ימים  א' ו-ה' 09:30-13:00

אילן תמיר - יו"ר
דרך בן גוריון 182
גבעתיים 53272
טלפון: 03-6729224
Givatayim@ilan-israel.co.il

רחל בילסקי - יו"ר
רח' השקמים 10, 
הוד השרון 45201 
טלפון: 054-4434369  
פקס: 09-7433888
Hod-hasharon@ilan-israel.co.il

שלמה גריידי - יו"ר
רח' בן גוריון 14, ת.ד. 6 הרצליה
טלפון: 09-9544604
שעות פעילות וקבלת קהל: א', ג' , ד'  9:00-15:00
herzliya@Ilan-Israel.co.il

יו"ר - מיקי פניגשטיין
טלפון: 03-9061100
קבלת קהל- על פי תיאום טלפוני.
HaShomron@Ilan-Israel.co.il

מר אודי אורנשטיין – יו"ר
גב' עדי רמות - מנהלת
ליאונרדו דה וינצ'י 13
תל אביב 61400
טל' משרד: 03-6925382
כתובת דוא"ל :  kibbutzim@Ilan-Israel.co.il

גב' בתיה שביט - יו"ר  
טלפון: 054-6274004
מיכל דינוביץ - מזכירה
רוטשילד 38 (סמטת קוטלר) , חדרה
טלפון: 04-6332160
Hedera@ilan-israel.co.il
קבלת קהל:
א'-ה' 8.00-13.00

יו"ר ברטי עובדיה
עו"ס הסניף : שלומית ויליאן מעין
יצירת קשר : 03-5526573, 
נייד: 054-7410910 (ניתן להשאיר הודעה)
ז'בוטינסקי 8, חולון
holon@ilan-israel.co.il

שרונה שנהר- מנהלת
אלנבי 12 ת.ד 3081
חיפה 3103002
טל: 04-8533359
haifaoffice@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: 
ימים א'-ה' 7:30-14:30

יו"ר הסניף: מר אלי ויזגן,
נייד: 054-3320944
מזכירת הסניף: נילי זורע
טל' במשרד: 04-6734403
רח' משה הכהן 6/ב, מרכז ספורט לנוער, ת.ד 519
קבלת קהל: יום ג' בין השעות 15:00-18:00 בתיאום מראש.
Tiberias@Ilan-Israel.co.il

יוסי שלום - יו"ר
לאה שטקל - מנהלת
רח' כנפי נשרים 13, ת.ד. 34383 ירושלים 9134302
טלפון: 02-6234091, 02-6253534
02-6234406, 02-6251799
קבלת קהל:
ימים א' – ה' 8:00 – 15:00
ilanjr@ilan-israel.co.il

שולמית גרינברג – יו"ר
טלפון: 052-3503027
פקס: 09-7652265
Kfar-Saba@ilan-israel.co.il

קבלת קהל: בית יתיר, ויצמן 42 קומה א', כפר סבא
עו"ס מרחב שרון: טל הרן, נייד: 052-5287621
מזכירת מרחב שרון: ורדית סהר
טלפון 09-7671371
hasharon@ilan-israel.co.il

יו"ר - גב' מירב פרס-דמרי
דוא"ל: karmiel@Ilan-Israel.co.il
מס' טל' נייד: 054-2230405

נחמן פרידמן - יו"ר
מלי ברקוביץ - עו"ס
רח' רבי עקיבא 9  , לוד
ת.ד 917 לוד 7127224
טלפון: 08-9222249
פקס: 08-9222249
קבלת קהל:
ג' 16.00-18.00
ד' 9.00-12.00
Lod@Ilan-Israel.co.il

 

יו"ר: שלום דהאן, 054-7746964
מזכירת הסניף: לירון וענונו
טלפון: 077-3500298
פקס: 077-3500297
Modiin@ilan-Israel.co.il
רחוב רכסים פינת הר עמינדב 677,
ת.ד. 1650, מכבים רעות מיקוד 71799

קבלת קהל:
א' 9:00-13:00, 19:00-22:00
ג' 19:00-22:00
ה' 9:00-13:00

יו"ר - גב' סימונה בלסון
טל' נייד 052-2470504
דוא"ל: Naharia@ilan-israel.co.il
כתובת הסניף: ת.ד. 855, נהריה

אורי ראובני – יו"ר
טל': 054-2090666
Nof-Hagalil@Ilan-Israel.co.il

יוסי לוי - יו"ר
מס' נייד:  052-5678888
דבורה סקופ - מזכירה
גורדון 4 נתניה 42289
טלפון: 09-8828550
פקס: 09-8828550
Netania@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א',ג',ה' 8.00-12.30
ג' 16.00-18.00

אלי פייס - יו"ר
כתובת (למשלוח דואר): רח' הגן 18 עפולה
מס' נייד:050-3199372
טלפון:04-6591174
פקס:04-6520422
דוא"ל: Afula@ilan-israel.co.il

שרה הלוי - יו"ר
רח' יסמין 7/5
ערד
arad@Ilan-Israel.co.il
טל: 08-9950592
פקס: 08-9952038

מלכה מכנס - יו"ר
מזכירת הסניף: ריקי
עו"ס הסניף: מלי ברקוביץ
איכילוב 5 ת.ד. 750 פתח תקווה
קבלת קהל:
א'-ד' 8.00-12.00
ד' 18.00-19.30
טלפון: 03-9307527
פקס: 03-9304357
Petach_tikva@ilan-israel.co.il

יובל משה – יו"ר
טל': 054-3013079
Zefat@ilan-israel.co.il

אסתר קרפל - יו"ר
טל' נייד 052-5151144
מזכירת הסניף: דפנה שוורצגורן
כתובת למשלוח דואר: רח' החצב 9/8, קריית שמונה
Kiriyat-Shmona@Ilan-Israel.co.il

שמעון קינן - יו"ר
רח' העינב 2 פינת הבנים
ראשון לציון
טלפון: 03-9562883
פקס: 03-9567856
Rishon@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א' 16.00-18.00

גיא צור – יו"ר
טל: 054-2221110
הנשיא הראשון 46 רחובות 7630239
קבלת קהל: ד' 16.00-18.00
טלפון: 08-9316955
פקס: 08-9316955
דוא"ל:  rehovot@Ilan-Israel.co.il

הסניף משרת גם את תושבי- קרית אונו, גבעת שמואל, אור יהודה ויהוד
מר רמזי גבאי - יו"ר
גילי קליגר - מנהלת
ארלוזרוב 1, ת.ד. 2315
Ramatgan@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א'-ה' 9.00-13.00
רמת גן 52122
טלפון: 03-6726382
טלפון: 03-6722579

מאיר ועיש - יו"ר
טלפון: 04-6961423
פקס: 04-6969694
ramathagolan@ilan-israel.co.il
כתובת: טיילת נוה 27
קצרין, רמת הגולן
שעות קבלה:
יום ג':
10:00-12:00
16:00-18:00

 

 

 

אילנה ראסין
052-5408442

יו"ר: מר אילן כהן
מס' נייד:  052-8884764
Raanana@ilan-israel.co.il
רחוב אחוזה 80 רעננה
קבלת קהל בתיאום מראש

חנה לאור - נשיאה
יצחק גפני - יו"ר
נגה מאירי – מנהלת
רח' בוקי בן יגלי 2 תל אביב 6329602
טל: 03-5281217
טלפקס: 03-5281219
ימים ושעות קבלת קהל:  א'-ה' 8:30-13:30
יום ב' בתיאום מראש בין השעות 14:00-18:00
דוא"ל: ayalay@ilan-israel.co.il