רשימת סניפים

ציפי אבני, יו"ר
נייד: 052-4664472
כתובת למשלוח דואר: משעול שיקמה 4 אילת
טלפון: 08-6361620
Eilat@ilan-israel.co.il

טל בן דוד, יו"ר
נייד: 050-2777143
ליבנת אלקיים, רכזת פרויקטים
טלפון: 08-6595858
רוגוזין 3 ב' קומה 3, אשדוד
Ashdod@ilan-israel.co.il
קבלת קהל:
יום א', יום ג'   16:00-18:00
יום ב', יום ה'  09:00-12:00

אבי וקנין, יו"ר 
עדה מזוז, רכזת פרויקטים
בית המתנדב, רח' חתם סופר 18 אשקלון
כתובת לשליחת מכתבים: הבוסתן 13/2 אשקלון
טלפון: 08-8678867
פקס: 08-8671147
Ashkelon@Ilan-Israel.co.il

מיקי ממרן, יו"ר
מאיר יאירי 26 באר שבע (במקלט)
טלפון: 052-8672100
פקס: 077-7103311
חנן אבוטבול, עו"ס
052-4739164
beers@ilan-israel.co.il
מענה טלפוני יינתן בין הימים א'-ה' 9:00-13:00.
קבלת קהל:
יום ב' 10:00-12:00
יום ד' 16:00-18:00

יוסף שועי, יו"ר
בנה ביתך 16
בית שאן
טלפון: 052-4654002
עינב עזרא, עו"ס
נייד: 052-6710595
bet_shean@ilan-israel.co.il

חיה קרן, יו"ר
נייד: 054-6442248
בית בגנו, גוטליב 6
בני ברק 51100
טלפון: 03-5705662
קבלת קהל:
א', ד' 9.00-12.00
bnei-brak@ilan-israel.co.il

קטי מגדיש, יו"ר
נייד: 050-6775588
טלפון: 03-6570035
פקס: 03-5089235 
מרכז רב נכויות, רח' אהוד קינמון 8, בת ים
דוא"ל:  BatYam@Ilan-Israel.co.il
שלומית ויליאן מעין, עו"ס
נייד: 052-6166988
קבלת קהל (נא לתאם פגישה מראש):
ימים  א' ו-ה' 09:30-13:00

הסניף משרת את תושבי אזור השרון
בית יתיר, ויצמן 42 קומה א', כפר סבא
טלפון 09-7671371
hasharon@ilan-israel.co.il

בתיה שביט, יו"ר  
נייד: 054-6274004
מיכל דינוביץ, מנהלת
רוטשילד 38 (סמטת קוטלר 2) חדרה
טלפון: 04-6332160
Hedera@ilan-israel.co.il
קבלת קהל:
א'-ה' 8.00-13.00

ברטי עובדיה, יו"ר
נייד: 054-7410910
שלומית ויליאן מעין, עו"ס
נייד: 052-6166988
יצירת קשר: 03-5526573, 
ז'בוטינסקי 8, חולון
holon@ilan-israel.co.il

שלמה (מומו) כהן, יו"ר
נייד: 052-3719925
שרונה שנהר, מנהלת
אלנבי 12 ת.ד 3081
חיפה 3103002
טל: 04-8533359
haifaoffice@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: 
ימים א'-ה' 7:30-14:30

אלי ויזגן, יו"ר
נייד: 054-3320944
עינב עזרא, עו"ס
נייד: 052-6710595
רח' השקד 26 טבריה
קבלת קהל: בתיאום מראש
Tiberias@Ilan-Israel.co.il

יוסי שלום, יו"ר
לאה שטקל, מנהלת
רח' כנפי נשרים 13, ת.ד. 34383 ירושלים 9134302
טלפון: 02-6234091
פקס: 02-6231879
קבלת קהל:
ימים א'-ה' 08:00-14:00
ilanjr@ilan-israel.co.il

מירב פרס-דמרי, יו"ר
נייד: 054-2230405
דוא"ל: karmiel@Ilan-Israel.co.il

נחמן פרידמן, יו"ר
מלי ברקוביץ, עו"ס
רח' רבי עקיבא 9 לוד
ת.ד 917 לוד 7120335
טלפון: 08-9222249
פקס: 08-9222249
קבלת קהל:
ג' 16.00-18.00
ד' 9.00-12.00
Lod@Ilan-Israel.co.il

שלום דהאן, יו"ר
נייד: 054-7746964
לירון וענונו, רכזת פרויקטים
טלפון: 077-5016609
פקס: 077-5016606
Modiin@ilan-Israel.co.il
רח' רכסים פינת הר עמינדב 677,
ת.ד. 1650, מכבים רעות מיקוד 71799
קבלת קהל:
א', ג', ה' 9:00-13:00,
ג' (אחת לחודש) 18:00-21:00

רעיה כהן, יו"ר
נייד 054-4975220
דוא"ל: Naharia@ilan-israel.co.il
כתובת הסניף: ת.ד. 855, נהריה

אורי ראובני, יו"ר
טל': 054-2090666
עינב עזרא, עו"ס
נייד: 052-6710595
Nof-Hagalil@Ilan-Israel.co.il

אהרון סופר, יו"ר
נייד: 050-5233077
אורנה אקהוז, רכזת פרויקטים
גורדון 4 נתניה 42289
טלפון: 09-8828550
פקס: 09-8828550
Natania@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א',ג',ה' 8:30-12:30

אלי פייס, יו"ר
נייד: 050-3199372
טלפון:04-6591174
 a\yy765עינב עזרא, עו"ס
נייד: 052-6710595
דוא"ל: Afula@ilan-israel.co.il
כתובת (למשלוח דואר): רח' הגן 18 עפולה

אמנון נסים, יו"ר
נייד: 054-4979519
ריקי הלל, מזכירה
מלי ברקוביץ, עו"ס
איכילוב 5 ת.ד. 1100 פתח תקווה
קבלת קהל:
א'-ד' 8:00-12:00
טלפון: 03-9307527
פקס: 03-9304357
Petach_tikva@ilan-israel.co.il

 צפת, חצור, ראש פינה

יובל משה, יו"ר
טל': 054-3013079
דפנה שוורצגורן, רכזת פרויקטים
Zefat@ilan-israel.co.il

אסתר קרפל - יו"ר
טל' נייד 052-5151144
דפנה שוורצגורן, רכזת פרויקטים
כתובת למשלוח דואר: מתנ"ס ארתור פוקס רח' דוד רזיאל 8, קריית שמונה
Kiriyat-Shmona@Ilan-Israel.co.il

שמעון קינן, יו"ר
נייד 054-2478153
רח' הרצל 44 ראשון לציון
טלפון: 03-9562883
פקס: 03-9567856
Rishon@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א' 16:00-18:00

גיא צור, יו"ר
שמוליק שובלי, גזבר
נייד 052-4236892
שלומית ויליאן מעין, עו"ס
נייד: 052-6166988
הנשיא הראשון 46 רחובות 7630239
קבלת קהל: ד' 16.00-18.00
טלפון: 08-9316955
פקס: 08-9315193
דוא"ל:  rehovot@Ilan-Israel.co.il

הסניף משרת גם את תושבי גבעתיים, קרית אונו, גבעת שמואל, אור יהודה ויהוד
רמזי גבאי, יו"ר
גילי קליגר, מנהלת
ארלוזרוב 1, ת.ד. 10386, ר"ג
טלפון: 03-6727218, 03-6726382
פקס: 03-6722579
Ramatgan@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א'-ה' 9:00-14:00
רמת גן 52122
טלפון: 03-6726382
טלפון: 03-6722579

מאיר ועיש, יו"ר
נייד: 052-8768268
ברסי פקטור, עו"ס
נייד: 050-5583557
ramathagolan@ilan-israel.co.il
קבלת קהל בתיאום מראש

הסניף משרת גם את תושבי רמת השרון
חנה לאור, נשיאה
יצחק גפני, יו"ר
נגה מאירי, מנהלת
רח' בוקי בן יגלי 2 תל אביב 6329602
טל: 03-5281217
טלפקס: 03-5281219
לפניות בווטסאפ: 052-3674855
ימים ושעות קבלת קהל:  א'-ה' 8:30-13:30
יום ב' בתיאום מראש בין השעות 14:00-18:00
דוא"ל: ayalay@ilan-israel.co.il