מכתבה של שירן מוגרבי, ממקבלי מלגות 2019-2020

שלום,

שמי שירן, בת 30, עם CP.

עמותת איל"ן מלווה את דרכי באופנים שונים מגיל צעיר, בתקופות שונות בחיי.

בחודש ינואר 2020, נכחתי בערב קבלת מלגות ע"ש משפחת ברגמן.

זו הפעם הרביעית שאני זוכה לקבל מלגת לימודים מאיל"ן.

התוודעתי לראשונה למלגה לקראת השנה השנייה לתואר ראשון. ואכן זכיתי לקבל מלגת לימודים, בשנה השנייה והשלישית לתואר הראשון שלי במדעי ההתנהגות, לאחר מכן בשנה הראשונה לתואר השני בפסיכולוגיה שיקומית והשנה בשנתי השנייה והאחרונה ללימודים.

בכל ארבעת הפעמים בהם נכחתי בערב המלגות יצאתי משם עם תחושה שמילת התודה שאני מצליחה לומר בעת מעמד קבלת המלגה איננה מספיקה.

אני לא מוצאת את המילים לתאר עד כמה הערב הזה מיוחד בעיני. כמה עוצמה יש בתרומה הזו של משפחת ברגמן לסטודנטים צעירים המתמודדים עם CP וכמה לא מובנת מאליה ומשמעותית תמיכתה של איל"ן לאורך השנים וברבדים שונים ומגוונים , כך שמשפחות , ילדים ומבוגרים שמתמודדים עם CP  יכולים למצוא מענה לצורכיהם המשתנים ולא פחות מכך לדעת שיש מקום שיתמוך, יאמין ויעניק תחושה של שייכות והערכה למאמצים של ילדים, צעירים ומבוגרים להצליח בתחומי החיים השונים .

על אף שבשנה הבאה כבר לא אהיה סטודנטית (לפחות בינתיים עד לדוקטורט :)), אני מאוד אשמח להגיע ולומר כמה מילות תודה והערכה לנאמנת קרן ברגמן- הגב' חנה לאור ולנציגי עמותת איל"ן. וכמו גם לברך ולחזק את הסטודנטים ומשפחותיהם על הדרך הראויה והלא מובנת מאליה.

בברכה,

שירן מוגרבי