חמישי, 28 מאי 2015 07:34

הוספת התנדבות

נכתב ע"י 
דרג פריט זה
(0 הצבעות)
קרא 22866 פעמים עודכן לאחרונה ב חמישי, 31 ינואר 2019 23:05
עוד בקטיגוריה טופס הצעת התנדבות »

כמה פעמים חשבת להתנדב ולהשפיע לטובת חברה טובה יותר בישראל?

ההתנדבות באיל"ן מאפשרת לך להשפיע ולעשות משהו משמעותי עבור אחרים ועבור עצמך.

עמותת איל"ן הוקמה בשנת 1952 הודות למתנדבים אשר התגייסו לטיפול ושיקום נפגעי מגפת הפוליו. מאז ועד היום, מהווים המתנדבים באיל"ן כח משמעותי בהפעלת הפרויקטים והפעילויות השונות של העמותה למען ילדים ובוגרים עם מוגבלות פיזית. ההתנדבות מאפשרת מפגש עם מטופלי העמותה וחווית שותפות ונתינה. המטופלים, חברי איל"ן, זוכים לפגוש אוכלוסייה מגוונת של אנשים חמים המהווים מודל לאכפתיות ומעורבות חברתית ומקבלים תובנות ומיומנויות אשר לעיתים לא הייתה להם נגישות אליהן, לולא מפגש זה.

באיל"ן מתנדבים צעירים ומבוגרים, חלקם בהתנדבות קבועה ורצופה לאורך שנים וחלקם בהתנדבות לתקופה מוגבלת (למשל במחנות הקיץ של איל"ן) בהתאם לצרכים בכל סניף או אזור גיאוגרפי. תחומי ההתנדבות רבים ומגוונים: החל מטיפול סיעודי בילדים או בוגרים – כגון סיוע במרכזי יום של איל"ן או התנדבות בפעילות חברה ופנאי כדוגמת מחנות הקיץ של איל"ן, סיוע בעבודות תחזוקה שונות, או פעילות ארגונית או ניהולית בסניפי איל"ן השונים.

אם אתם מרגישים שיש לכם את הרצון לעסוק בפעילות עם משמעות ולהשפיע לטובת חברה טובה יותר בישראל, אתם מוזמנים להתנדב באיל"ן. ניתן להתנדב בהתאם לפרק הזמן העומד לרשותכם - ולעזור בהתאם ליכולתכם, כישוריכם ורצונותיכם ובהתאם לתחום המקצועי המעניין אתכם.

להגשת בקשה להתנדבות באיל"ן ניתן למלא את טופס הצעת ההתנדבות ונציגינו יחזרו אליכם בהתאם.

בחר קובץ לטעינה
Size limit for each file is 100 MB

    ניתן גם לפנות לסניפי ומסגרות איל"ן באיזור מגוריכם: