שלישי, 13 נובמבר 2007 00:00

תערוכת קרני אור

יצירות של נכי איל'ן ועובדי חח'י
1 בנובמבר – 15 בדצמבר 2007

גלריית החשמל 16 מארחת את תערוכת 'קרני אור' המציגה יצירות של אמני איל'ן ויצירות של עובדי חברת החשמל היוצרים במסגרת פורום 'עובדים ויוצרים' של החברה. בתערוכה מוצגות 25 יצירות של נכי איל'ן ו- 9 עבודות של עובדי חברת החשמל והיא תוצג עד אמצע חודש דצמבר. 

התערוכה היא יוזמה מבורכת של חברי גלריית החשמל 16 - אשר לאחר מפגשים משותפים העלו את האפשרות לתת במה של כבוד לאמנים הנכים - להציג תערוכה מיוחדת בנושאי אור בגלריה של החברה. זאת, לצד עבודות של עובדי החברה, שנוצרו בהשפעת חווית המפגשים עם  אמני איל'ן. 

ב- 1 בנובמבר התקיים טקס פתיחת התערוכה בגלריה בהשתתפות ח'כ פואד בן אליעזר – שר התשתיות הלאומיות, רו'ח מוטי פרידמן-יו'ר דירקטוריון חברת החשמל, מר משה בכר- מנכ'ל בפועל של חברת החשמל, מר דוד מיקו צרפתי- יו'ר ארגון עובדי חברת החשמל, רו'ח אהוד רצאבי – יו'ר הנהלת איל'ן, מר שמעון צוריאלי- מנכ'ל איל'ן, מנהלי ועובדי חברת החשמל והעובדים היוצרים, אמני איל'ן ומוזמנים רבים.

ארגון עובדי חברת החשמל תרם מראש לאיל'ן סכום נכבד לרכישת מספר תמונות מהתערוכה ובמעמד הפתיחה בהתרגשות מהתמונות המרהיבות הגדיל את סכום התרומה  ב- 50%. גם יו'ר הדירקטוריון התחייב לרכישת תמונות לקישוט משרדי החברה בסך ח'י אלפי שקלים.

יו'ר איל'ן הודה בטקס הפתיחה להנהלת חברת החשמל, לאמני החברה ולעובדיה על האכסדרה המכובדת שהעניקו ליצירות אמני איל'ן ועל התרומות ושיתוף הפעולה וציין את פעילותה של החברה למען הקהילה בכלל ותרומתה לאיל'ן בפרט.  מימין- יו'ר הנהלת אילן, עופר שפיצר- צייר איל'ן מבית קסלר,
בחולצה הורודה- שלומי בן יקר-  אמן מחברת החשמל, שר התשתיות הלאומיותרו'ח אהוד רצאבי- יו'ר הנהלת אילן, ח'כ פואד בן אליעזר – שר התשתיות הלאומיות,
רו'ח מוטי פרידמן-יו'ר דירקטוריון חברת החשמל, מר שמעון צוריאלי- מנכ'ל איל'ן
מר משה בכר- מנכ'ל בפועל של חברת החשמל - על רקע הציור 'סתיו' של נסים פראייב ממרכז יום לנכים של איל'ן בבאר שבע


אמני איל'ן מבית קסלר ובית מרים - עם השר, יו'ר ומנכ'ל איל'ן והנהלת חברת החשמל