שני, 16 ינואר 2017 12:08

"שגרירים של כבוד"- תערוכת ציורי ילדי איל"ן במשרד החוץ

ב 17.1 הושקה במשרד החוץ תערוכת ציורים של ילדי איל"ן, בטקס מרגש במיוחד. תערוכה זו מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה בין איל"ן וחברת Sodexo  והינה פעימה ראשונה הפרויקט "משרד החוץ עם הפנים לקהילה" אשר יוצא לדרך בימים אלה.

מטרת התערוכה לעורר מודעות לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה ככל, תוך הבעת הוקרה מיוחדת לאיל"ן ומיצוב ילדי העמותה כ"שגרירים של כבוד".

בתערוכה הוצגו מבחר מציוריהם של תלמידי ובוגרי בתי הספר בהם איל"ן תומך:  ציוריהם של תלמידי ביה"ס "יובלים" בעפולה, תלמידי ובוגרי בית ספר "אופקים " בחיפה, תלמידי ובוגרי בית ספר "אילנות" בירושלים, תלמידי בית ספר "תפן" בכפר ורדים ותלמיד בית ספר "און" בתל אביב.

במהלך הטקס הופיעה להקת הזמר של  תלמידי בית הספר המשולב "אשכולות" מראשון לציון ולהקת הריקוד "יחד" של בית הספר, בריקוד משולב של תלמידים בכיסאות גלגלים עם תלמידים שאינם נכים.

במהלך הטקס הכריזה סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי,  על נדידת התערוכה בשגרירויות ישראל ברחבי העולם,  כאשר שגרירות ישראל בקוריאה תהיה הראשונה להציג את התערוכה.

"היצירות המרשימות לא נופלות מיצירות של אמנים גדולים ויכולות להיות מוצגות במיטב הגלריות", אמרה סגנית שר החוץ חוטובלי.

יו"ר הנהלת איל"ן, אהוד רצאבי, הציע למשרד החוץ לשלוח את תערוכת הציורים למדינות שהצביעו נגד ישראל בהצבעה האחרונה במועצת הביטחון, כדי שהן יראו את תרבות הנתינה וההתנדבות בחברה הישראלית.פוסט בדף פייסבוק של ציפי חוטובלי

מספר פוסטים בעמוד של משרד החוץ


מצ"ב קטלוג הציורים.

ניתן לרכוש את הציורים כתרומה לאיל"ן בטלפון 03-5248141 שלוחה 6.