ראשון, 17 דצמבר 2017 10:38

סניף איל"ן חיפה נפרד ממנכ"ל איל"ן היוצא

באירוע מרגש אשר התקיים בנר ראשון של חנוכה, נפרד סניף איל"ן חיפה ממנכ"ל איל"ן אשר פורש לגימלאות לאחר 20 שנות כהונה.

במהלך האירוע התכבד המנכ"ל היוצא, מר שמעון צוריאלי, לנטוע עץ בגינת התבלינים של בית מרים. באירוע נשאו דברים יו"ר הנהלת איל"ן חיפה, הגב' שרה לבנשטיין ומנכ"ל איל"ן חיפה, מר משה דולב.

מתוך דבריה של הגב' שרה לבנשטיין באירוע: " לשבחו של שמעון יאמר שהוא עשה עבודה נפלאה. כמי שהייתה באיל"ן לפני כניסתך לעבודה אני יכולה להעיד על הקשיים העצומים שעמדו בפניך , ואני יודעת להעריך, להוקיר ולכבד את עבודתך, את שיתוף הפעולה, מתן העצה, ההידברות והנכונות למאמץ משותף וכל זה במטרה לממש את חזון איל"ן ולאפשר לנכים שלנו לקבל את המיטב בכל השטחים האפשריים. המון תודה על שהיית שם בשבילנו המתנדבים, הנכים והמשפחות בכל עת ובכל שניה. תודה על המסירות, הנכונות והסבלנות המרובה – הכל מתוך אהבה לחזון של איל"ן ולנכים ומשפחותיהם".

מתוך דבריו של מנכ"ל איל"ן חיפה, מר משה דולב: " התגלית כאדם עם נשמה גדולה ורגישה לצרכי האנשים הנכים – חברי איל"ן מחד ומאידך כבולדוזר קשוח מול משרדי הממשלה ופעלת ללא חת ומורא לקידום האינטרסים של איל"ן. בתקופת עבודתך התחזקה העמותה והתבסס החוסן הכלכלי והארגוני של המרכז יחד עם ליווי, טיפוח ומתן גיבוי לסניפים".

חמודי, נציג דיירי בית קסלר נפרד משמעון צוריאלי בדברים מרגשים:

"חשוב שתדע שאתה יקר לי מאוד, כי לבך הטוב הוא כמפל הגדול של נחל סער
המשקה את לבבותיהם של הנכים. ידך תמיד  מושטת לאהבה ולשלום, ונפשך כמאזני הצדק המשווה בין משפחת איל"ן .
לצערי, אי  אפשר לקלקל את שעון הטבע, וצריך להיפרד מאנשים טובים כמוך, לכן אני
מאחל לך בסיום תפקידך, שתתחיל חיים חדשים, תהנה מכל טוב, ותגלה עולם אחר טוב יותר.
אוהב אותך מכל הלב
חמודי"

 

תמונות מהאירוע: