ראשון, 15 אפריל 2007 00:00

נבחרת הנוער בשחייה לנכים חזרה עטורת הישגים

קבלת פנים חמה ציפתה לשיר קלמנוביץ' וסרגי קרול, חברי נבחרת הנוער בשחייה לנכים, שחזרו ערב החג עם 10 מדליות מאליפות העולם בדרום אפריקה.

קבלת פנים חמה ציפתה הבוקר (ראשון) בנמל התעופה בן גוריון, לחברי נבחרת הנוער בשחייה לנכים. הנבחרת, שכללה את השחיינים שיר קלמנוביץ' מרמת השרון וסרגי קרול מתל אביב, חזרה עטורת הישגים מאליפות העולם שנערכה בשבוע שעבר בדרום אפריקה. השחיינים בני ה-15 התרגשו מקבלת הפנים והתקשו לספר על הישגיהם שכללו שש מדליות זהב וארבע מכסף.

קלמנוביץ', תושבת רמת השרון הסובלת משיתוק מוחין, זכתה במהלך האליפות בארבע מדליות זהב ואחת כסף. קבלת הפנים החמימה לא מנעה את העצב שניבט מעיניה של השחיינית, שהרגישה בחסרונה של אמה שנפטרה לפני מספר חודשים. סרגי קרול, חברה של קלמנוביץ' במרכז הספורט לנכים של אילן ברמת גן, סיים את התחרות כשעל צווארו ענודות שתי מדליות זהב ושלוש מדליות כסף.

שני השחיינים, חברי מרכז הספורט של איל'ן ברמת גן שהתכוננו לתחרויות בהדרכתו של המאמן סלווה לונגו,  ציינו ששאיפתם היא לעמוד בקריטריונים הדרושים כדי להספיק ולהשתתף באולימפיאדת הנכים בביג'ין. המאמן סלווה לונגו התייחס לכך ואמר שהדבר קשה, אך הסיכויים לכך טובים.