ראשון, 05 מאי 2013 00:00

מירוץ לפסגת גבול היכולת - רומן ספיבק ואחיו רצים ומטפסים לפסגת ה –ZUGSPITZ

 מירוץ לפסגת גבול היכולת-למען מאותגרי היכולת בעמותת איל"ן רומן ספיבק ואחיו רצים ומטפסים לפסגת
ה -ZUGSPITZ

roman_384

הקונספט

מסלול האולטרה-מרתון של רכס ZUGSPITZ בדרום גרמניה נחשב לאחד הקשים והמאתגרים באירופה. הרעיון הוא להתחרות בשני מקצים שונים של אירוע זה. אחי ירשם למקצה ה"מקוצר" של 69ק"מ ולמעלה מ3000מ' של טיפוס מצטבר, ואני ארשם למקצה המלא שיכלול 100ק"מ וכ5500מ' של טיפוס מצטבר. הסיבה שהחלטנו להענות לאתגר הזה, מעבר לכך שזו חוויה מדהימה ומעצימה, היא כדי לגייס תרומות לעמותת איל"ן. בתור אתלטים פעילים ובתוקף עבודתי כמאמן ריצה וכושר, אמנתי מספר הורים לילדים מדהימים אך בעלי מוגבלות  מוטורית. אני מאמין שזה חלק מהציווי שלי כספורטאי למנף את היכולות הגופניות והמנטליות שלי לטובת אלה שהיו רוצים להגיע לפסגות אלה אך מכורח הנסיבות אינם יכולים ל לעשות זאת. המירוץ וחוויותי בו יקבלו כיסוי במבחר מדיות תקשורת ובכך יעלו את המודעות לעמותה ויגבירו את פעילותה הענפה.

הסיפור שלנו

כמאמן ריצה וכושר בעשור האחרון, קירבתי מאות אנשים אל הספורט החובבני ובעיקר אל הריצה. פיקחתי והנחיתי מאות תהליכי הרזיה שהובילו לשינוי ושידרוג בחיי המתאמנים. אני מתחרה פעיל משנת 2002 והספקתי לעשות 8 מרתונים בארץ ובחו"ל(שיא אישי 2:51)  2 אולטרה מרתונים בשנה האחרונה(83 ו- 125ק"מ, ניצחתי את הקצר והגעתי מקום שני בארוך) לפני 6 שנים חציתי את הארץ ממטולה עד אילת באופניים בפחות מ-19 שעות והשתתפתי באינספור אירועי ריצה בכביש ובשטח. אחי הקטן מיכאל פעיל בעולם הריצה קרוב ל5- שנים, בוגר 3 מרתונים רשמיים(ועוד מספר לא רשמיים שכן הצטרף למשלחת של גווין קנינג שרץ 10 מרתונים ב10 ימים-למספר ימים), בוגר אולטרה סובב-עמק (62ק"מ) ומנהל קבוצת הריצה של הסטודנטים בירושלים "מישהו לרוץ איתו". אנחנו נמצאים כעת באימונים אינטנסיביים בשביל שנוכל לעמוד באתגר של ההרים הבוואריים ולייצג את ישראל ועמותת איל"ן בכבוד.

המטרה המקודשת

העלויות לטיפוח ושיקום ילד עם צרכים מיוחדים הן עצומות. ועמותת איל"ן מלוה את הילדים ומשפחותיהם מרגע הלידה וגם כאנשים בוגרים ומספקת להם טיפולים, פעילויות ומענים לצרכיהם האישיים והחברתיים. היעד שלנו הוא לגייס למען איל"ן לפחות  50000ש"ח .

אנחנו פונים לאנשים ששותפים לחזון שלנו שיכולים לעזור לנו לעזור לילדי איל"ן  ולתמוך בדרכנו הספורטיבית.

לתרומות ניתן להתקשר לרומן ספיבק - 050-6614047

או לאיל"ן - 03-5248141 שלוחה 6

או באתר איל"ן http://www.ilan-israel.co.il/ - ולציין שהתרומה היא עבור
מרוץ אולטרה- רומן ספיבק                                                                                

בברכה ובתקוה לעזרתכם

                                                                                      רומן ספיבק