חמישי, 13 דצמבר 2018 16:52

טקס חלוקת מלגות ברגמן להשכלה גבוהה

מלגות איל"ן להשכלה גבוהה

ביום ד' 13.12.18,  התקיים  במרכז הספורט ברמת גן, טקס מכובד בו העניקה העמותה באמצעות קרן ברגמן,  ע"ש ד"ר אברהם ופאולינה ברגמן ז"ל,  ובשיתוף בנק הפועלים, 35 מלגות סיוע לסטודנטים עם מוגבלויות.

הסטודנטים, אשר הגיעו מכל רחבי הארץ לטקס שנערך במעמד יו"ר עמותת איל"ן רו"ח אהוד רצאבי, מנכ"ל העמותה בועז הרמן, יו"ר סניף איל"ן ת"א ונאמנת הקרן חנה לאור, נציגת בנק הפועלים ומנהלת בנקאות פלטינום דנית כהן ניצן, עו"ס ראשי עמותת איל"ן אבנר עוקבי ובני משפחות הסטודנטים, התרגשו לשמוע כי נושא ההשכלה והתרבות היה קרוב לליבם של מקימי הקרן, ד"ר אברהם ופאולינה ברגמן ז"ל, ומטרתם הייתה לסייע לחברי איל"ן במימון לימודים להשכלה גבוהה בישראל.

מיכל מוסאי, בת 23 עם שיתוק מוחין,  סטודנטית למדעי המחשב באוניברסיטת בר אילן סיפרה לנוכחים בטקס:

"מגיל קטן תמיד אהבתי את תחום הטכנולוגיה והמחשבים ,התעניינות זו גדלה כשהחלטתי בלימודיי בתיכון לבחור במגמת מחשבים. משם כבר היה ברור לי ולסובבים אותי שזה התחום שארצה להתפתח בו, ללמוד אותו וכשיגיע הזמן גם למצוא בו עבודה. את עמותת איל"ן הכרנו הוריי ואני עוד בילדותי ,כשהתחלתי ללכת לגן מרכז הפנינה. זכינו להכיר את מלי העו"ס המיוחדת של סניף פ"ת שתמיד עזרה (ועוזרת) בכל שלב אליו אני מגיעה (סיוע בקניית ציוד לבי"ס , סיוע בקניית מחשב וכן גם עזרה בקניית ציוד רפואי). זוהי הזדמנות טובה בשמי ובשם הסטודנטים לומר הערב תודה רבה מכל הלב לעמותת איל"ן על התמיכה והסיוע שאתם מעניקים לנו,  לנו זה לא ברור מאליו. המשיכו בעבודת הקודש שלכם".

הסטודנטית אפרת עזרא, גם היא ממקבלי המלגות ברכה את הגברת חנה לאור, נאמנת הקרן,  על גיוס הכספים לקרן ברגמן וציינה: "בזכות מלגות אלו ,  אנו יכולים לממן את לימודינו ללימודי תואר ולרכוש השכלה גבוהה , הנותנת לנו הזדמנות להשתלב בחברה במקומות עבודה ובתרומה לקהילה".

אנו רוצים להודות לבנק הפועלים על השותפות והנכונות לקחת חלק בשילובם בתעסוקה ובהשכלה של חברי איל"ן.