שני, 18 דצמבר 2017 08:20

באר שבע נפרדת ממנכ"ל איל"ן היוצא

באירוע מרגש אשר התקיים במרכז היום של העמותה בבאר שבע, נפרדו המטופלים, הצוות והמתנדבים משמעון צוריאלי, הפורש לגמלאות לאחר 20 שנים בתפקיד מנכ"ל איל"ן. האירוע כלל טקס פרידה, הדלקת נרות חנוכה, ארוחת צהריים והופעה של "שלופתא".

באירוע השתתפו, ראש עיריית באר שבע, מר רוביק דנילוביץ,  סגנית ראש העיר ד"ר חפצי זוהר, מנהלת לשכת הרווחה בעירייה הגב' מיכל כהן ומנהלת מחלקת השיקום בעירייה, הגב' מירי בן זיקרי. יו"ר סניף איל"ן בבאר שבע, מר  מיקי ממרן,  וחברי הנהלת הסניף.

מתוך דבריה של דנה ביטון, מנהלת מרכזה יום של העמותה בבאר שבע:
"שמעון היקר שלי! עמוק מתוך ליבי ונשמתי, אני מבקשת להודות לך על 17 שנים של ביחד! על שאפשרת לי להשתולל ביצירתיות פורצת גבולות, תוך שאתה מספק לי מסגרת תומכת ושומרת ומסייע לי לדלג על מהמורות. תודה על הליווי הצמוד, על הגמישות, על הזמינות בכל רגע נתון, על האוזן הקשבת והיד המחבקת"

מתוך דבריו של מיקי ממרן, יו"ר סניף איל"ן בבאר שבע:
"לאורך כל הדרך, אני מוצא את עצמי בכל פעם מחדש נפעם מיכולתך לאפשר, לעודד התפתחות, לעודד עצמאות ולצד כל אלו ללוות תוך זמינות אין קץ ואוזן קשבת ותמיד לתת מילה חמה, מעריכה, לנווט, לתדרך, לעזור. לכן, לא פלא איפה שמעמד זה לא פשוט עבורי כלל וכלל. אני מאחל לך, בשם הנהלת הסניף כולה, בשמי ובשם משפחתי , שתהנה מכל רגע שהפרק החדש בחייך צופן לך ואני סומך עלייך שכך יהיה".

במהלך הטקס בירך את המנכ"ל היוצא ראש עיריית באר שבע, מר רוביק דנילוביץ, מצ"ב סרטון מתוך נאומו: