רביעי, 07 יוני 2017 16:27

אירוע נטיעת עץ לכבודו של יו"ר אגודת הידידים של איל"ן בארה"ב וחבריו לאגודת הידידים

ב 5.6.17 התקיים במרכז השיקום והספורט של איל"ן חיפה טקס מרגש לכבודם של מר ג'סי קרסנו (Krasnow Jesse ) יושב ראש אגודת הידידים של איל"ן בארה"ב, רעייתו מריס, ולכבודם של ידידינו – חברי אגודת הידידים בארה"ב. את הטקס הנחתה המדליסטית הפראלימפית,  ענבל פיזרו.

במהלך הטקס בירכו ונשאו דברים, מנכ"ל איל"ן שמעון צוריאלי ויו"ר איל"ן חיפה שרה לבנשטיין, אשר הודו לג'סי וחבריו לאגודת הידידים על הפעילות והעשייה המבורכת למען מטופלי איל"ן. עידן זסלר, תלמיד כיתה ד' בבית הספר תפ"ן הופיע במהלך הטקס בשני קטעי שירה מרגשים.

נציג דיירי בית קסלר, גולן המבורגר סיפר על המגורים והחיים בבית קסלר ועל עבודתו במעון בתיקון , אחזקה ותמיכה במחשבים של דיירי המעון. גולן הודה לג'סי ולחבריו לאגודת הידידים על תמיכתם לאורך השנים בפעילויות של איל"ן בכלל ואיל"ן חיפה בפרט וציין כי בזכות התשתיות המדהימות של מעון בית קסלר, מרכז היום בית מרים ומרכז השיקום והספורט, נהנים מאות נכים מטיפולים שיקומיים ברמה מקצועית גבוהה ומפעילות חברתית מגוונת שמתקיימת במתחם. כל זאת תודות לסיוע הנדיב של אגודת הידידים בארה"ב ושל העומד בראשה.

ענבל פיזרו סיפרה לכל הנוכחים על התרומה העצומה של מרכז הספורט והשיקום בחיפה להצלחתה והשיגיה.

בהמשך, התקיים טקס נטיעת העץ בשדרת ידידי איל"ן שבמרכז הספורט בחיפה, הוענק לג'סי שי פרי עבודתם של דיירי בית מרים ותעודת הוקרה על פעילותו הענפה.

עמותת איל"ן מודה לחברים מאגודת הידידים בארה"ב על תמיכתם בעמותה ופעילותם המבורכת למען המטופלים.

 

צילומים: חן גלילי.