רביעי, 20 יוני 2018 10:08

אירוע מרגש לאיל"ן בבית הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק

ביום רביעי , 13.6.18 התקיים ערב סולידריות עם עמותת איל"ן, בבית הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, מר דני דיין.

את איל"ן ייצגו באירוע יו"ר העמותה, מר אהוד רצאבי, מנכ"ל העמותה, מר בועז הרמן ותת אלוף אלון דומניס. לאירוע הוזמנו בכירים מהקהילה היהודית בניו יורק, בכירים מהמגזר העסקי בניו יורק ונציגי הקונסוליה הישראלית.

מר דני דיין בירך את האורחים ואת נציגי העמותה על שיתוף הפעולה. את האירוע הנחה מנכ"ל העמותה, מר בועז הרמן.

במהלך האירוע נשא דברים יו"ר העמותה , מר אהוד רצאבי, אשר הציג את העמותה ואת פעילותה לאורך השנים למען שיקום וטיפול באנשים עם מוגבלויות פיזיות.

תת אלוף במילואים אלון דומניס הציג את סיפורו המרגש ומעורר ההשראה: מחלת הפוליו אשר לקה בה בגיל שנה, הקשר והתמיכה אשר קיבל מהעמותה איל"ן וההישגים האדירים אליהם הגיע במהלך חיוו.

במהלך האירוע הוקרן הסרט "Shades of color"  המציג את סיפורן האישי והמרגש של האחיות התאומות אוראל ואורנית ניגרקר. אוראל נולדה עם שיתוק מוחין וחברה במרכז היום של איל"ן בבאר שבע. במרכז היא נחשפת למגוון פעילויות ביניהן שיקום באמצעות אומנות. אורנית, אחותה התאומה מארגנת לאוראל "תערוכת ציורים בהפתעה", לרגל יום ההולדת של השתיים בה הוצגו מבחר מציוריה של אוראל.

רבים מן האורחים הביעו את התרגשותם הגדולה מן האירוע ונרקמו קשרים חדשים רבים במטרה לשתף פעולה עם העמותה בעתיד.

עמותת איל"ן מודה לקונסול הכללי, מר דני דיין ולצוות הקונסוליה על קבלת הפנים החמה בביתו ועל האפשרות לספר את סיפורה של איל"ן בניו יורק.