שלישי, 07 פברואר 2017 13:01

אירוע מרגש במרכז הספורט ברמת גן: הענקת מלגות איל"ן לספורטאים הצעירים והטקס ע"ש משפחות סבה וברוזה

באירוע חגיגי אשר נערך השבוע במרכז הספורט ברמת גן קיבלו בהתרגשות גדולה עשרות ספורטאים צעירים אשר מתאמנים במרכזי הספורט לנכים של העמותה ברמת גן ובחיפה, מדליות, גביעים ומלגות על הצטיינותם ופעילותם הספורטיבית.

במקום נערך בנוסף כמידי שנה, טקס ע"ש משפחות סבה וברוזה, אשר תומכות בפעילות תכניות הילדים במרכז הספורט לנכים מזה כ-50 שנה, בהשתתפותו של יו"ר קרן סבה, מר סטנלי סבה.  

 

באירוע לקחו חלק והעניקו תעודות, מדליות ומלגות לכ- 30 ספורטאים צעירים, יו"ר עמותת איל"ן רו"ח אהוד רצאבי, מנכ"ל עמותת איל"ן שמעון צוריאלי, חברת הכנסת קארין אלהרר, ראש עיריית רמת גן ישראל זינגר,

מנהל מרכז הספורט ברמת גן בועז קרמר, העיתונאית ליהי לפיד והשחיינית הפאראלימפית ענבל פיזרו, שפעילותה נתמכת בין היתר על ידי העמותה, אשר הגיעה במיוחד בכדי לעודד את הספורטאים הצעירים להמשיך ולחתור למצוינות.

 

עוד נכחו בטקס בני משפחת סבה וברוזה, ביניהם הזמר דיויד ברוזה שהוריו הקימו קרן ביחד עם משפחת סבה לתמיכה בפעילות תכניות הילדים במרכז הספורט

ומאז מצא עצמו מתנדב בעמותה מידי שנה: "להוריי היו הכוחות להיצמד לדברים החשובים באמת בחיים. בילדותי, אבי היה מביא אותי כמעט בכל יום למרכז הספורט,

גויסתי להתנדב מידי שנה גם בקייטנות איל"ן. אנו מחויבים להיות עם איל"ן לעד ולדורות הבאים", אמר ברוזה בהתרגשות.

 

מתוך דבריהם של נושאי הדברים באירוע:

 

חה"כ קארין אלהרר : "איל"ן מעודדת שיקום ופיתוח תחושת המסוגלות. לא פשוט לשכוח לרגע מהמוגבלות בחברה אשר מקדשת את הנורמה. באיל"ן ובמרכזי הספורט של העמותה, בעזרת אמצעים לא רגילים, מצליחים להפוך את כולם לרגילים ביותר".

יו"ר עמותת איל"ן, רו"ח אהוד רצאבי: "עיניהם של הספורטאים הצעירים נישאות לספורטאים הפארלימפיים שלנו, שהיו גם הם ספורטאים צעירים שגדלו והתפתחו עם השנים.

אותם ספורטאים מהווים עבורם מגדלור. ככל שחולפות השנים אנו מבינים יותר ויותר שהספורט הוא הדבר באמצעותו אנו מובילים את הצעירים לנחישות ולניצחון על המגבלה ולהגברת הביטחון העצמי ועל כן נמשיך להשקיע בספורטאים שלנו".

מנכ"ל העמותה שמעון צוריאלי : "אנו מודים למשפחות סבה וברוזה על תרומתם ארוכת השנים. נדיר מאוד לראות תורמים אשר תורמים באופן קבוע ובזכות משפחות כאלה, אנו יכולים לעשות את שמוטל עלינו.

הספורטאים הצעירים מקבלים מלגות לעידוד הספורט בהן ישנה אמירה והיא האמונה הגדולה שלנו ביכולות הספורטאים שלנו להמשיך ולהתקדם הלאה".  

ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר, אשר תומכת גם היא בפעילות העמותה, השתתף בטקס ואמר: "מרכז הספורט של עמותת איל"ן הוא החלוץ ההולך לפני המחנה וזהו המקום להוקיר תודה על הפעילות ארוכת השנים".

 

קהל הצופים אשר נכח במקום נהנה בנוסף מאימון ראווה של קבוצת הכדורסל הצעירה של מועדון הספורט ומקטעי שירה שבוצעו על ידי הזמרת מאיה לנדר, אשר גדלה והתחנכה במועדון הספורט של העמותה.

לנדר ביחד עם דיויד ברוזה שרו וריגשו את הקהל.