שלישי, 31 ינואר 2017 13:37

אירוע ההתרמה של סניף איל"ן במודיעין לקראת מצעד הפרוטות

באירוע שנערך לקראת "מצעד הפרוטות" הופיעו הזמרת אילנה אביטל והרכב מוזיקלי של עולם המוסיקה, ובמהלכו הוענקה תעודת הוקרה לנועם אוטולונגי, צעיר נכה המרותק לכיסא גלגלים שמתחיל לשרת בקבע בצבא.

מאות תושבים ותושבות ממודיעין ומרחבי הארץ השתתפו  באירוע ההתרמה שקיים סניף איל"ן מודיעין באולם עינן בקניון עזריאלי מודיעין, שכל הכנסותיו קודש לטיפול בילדי איל"ן בעיר.

לפני המופע נערכה קבלת פנים חגיגית בגלריית אולם עינן, שבה נוגנו שירים לועזיים וישראליים על ידי הרכב מוזיקלי של עולם המוזיקה – המרכז ללימודי נגינה בהנהלת רונית דר – והוגשו לכל האורחים והאורחות כיבוד קל ויין.

גולת הכותרת של האירוע  הייתה מופע מיוחד של הזמרת והשחקנית אילנה אביטל בשם "נגיעות של אושר", ששרה משיריה הידועים ושירים נוספים, והציגה את סיפור חייה עם תובנות חשובות לחיים.

לפני המופע בירך את הבאים ראש העיר חיים ביבס: "אני גאה על כך שכל כך הרבה אנשים במודיעין נרתמים למען האחר. זה הופך את העיר שגודלה יותר מ-100 אלף איש לעיר הכי קהילתית בישראל. בשנים האחרונות השקענו ונמשיך להשקיע בצרכים המיוחדים בעיר".

מנכ"ל איל"ן, שמעון צוריאלי,  ציין כי סניף איל"ן מודיעין נחשב לדוגמה ולמופת עבור סניפים אחרים של הארגון ברחבי הארץ, והדגיש את תרומת העירייה ושל העומד בראשה למען שילוב ילדי איל"ן בפעילויות עירוניות כגון: העדלאידע ומרוץ מודיעין.

לאחר מכן הודה יו"ר איל"ן מודיעין, עו"ד שלום דהאן, לכל האורחים והאורחות, שרכשו כרטיסים לאירוע, והודה אישית לכל חברי וחברות ההנהלה ולתורמים לאירוע.

בהמשך העניקו ביבס, צוריאלי ועו"ד דהאן תעודת הוקרה לנועם אוטולונגי, חייל צעיר המרותק לכיסא גלגלים ומשרת ביחידה צבאית מסווגת, שעבר לשירות קבע למרות נכותו הקשה – לקול מחיאות הכפיים הסוערות של הקהל.