שלישי, 21 פברואר 2017 14:34

איל"ן מודה לרשת טיב טעם על מבצע ההתרמה שהתקיים בסניפי הרשת

בטקס חגיגי אשר התקיים בסניף טיב טעם ברמת החייל העניקו מנהלי רשת טיב טעם להנהלת איל"ן,  את סכום התרומה שנאסף במבצע ההתרמה שנערך בקופות סניפי הרשת.

בטקס השתתפו מנכ"ל טיב טעם – עדי כהן, סמנכ"ל הסחר והשיווק של הרשת – יוסי שלו , מנהל המכירות ומועדון הלקוחות – רוני גרין, יו"ר הועד המנהל של איל"ן – אהוד רצאבי ומנכ"ל איל"ן – שמעון צוריאלי.

עדי כהן מנכ"ל קבוצת טיב טעם פתח את הטקס וציין: "קבוצת טיב טעם המאמינה ודוגלת בשוויון חברתי השווה לכל נפש שמחה ומתרגשת להיות לעזר לעמותה כה ערכית וחשובה כמו עמותת איל"ן אשר פועלת למען הקניית איכות חיים, עצמאות מקסימלית, שיקום חברתי, תעסוקתי וחינוכי לאנשים עם נכות, והשתלבותם בחברה הכוללת".

יו"ר עמותת איל"ן, רו"ח אהוד רצאבי הודה לרשת טיב טעם על ההירתמות לטובת איל"ן ואמר כי הרתמות הציבור לטובת איל"ן המייצגת אנשים עם מוגבלויות, מרגשת כל פעם מחדש.

איל"ן מעריכה ומוקירה את מדיניות הרשת לסייע לקהילה ולתרום לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ומודה למנהלי הסניפים, המוכרים והמוכרות שעשו עבודת קודש ונרתמו למבצע ההתרמה.

תרומה זו תסייע לנו להמשיך ולטפל באלפי הנכים, ילדים ובוגרים, ב-40 סניפים וב-30 מוסדות שהעמותה מפעילה בכל רחבי הארץ, במטרה לעזור להם להשתקם ולהשתלב בחברה חרף מגבלותיהם.

צילום: אלעד גוטמן