התוכן העיקרי

ספורטאי איל"ן במשחקים הפראלימפיים - ריו 2016

ספורטאי איל"ן במשחקים הפראלימפיים - ריו 2016

נבחרת ישראל למשחקים בריו מונה בסה"כ 33 ספורטאים, מתוכם לאיל"ן ייצוג נכבד של 12 ספורטאים מוכשרים ומבטיחים אשר מתאמנים במרכזי הספורט של העמותה ברמת גן ובחיפה.

הספורטאים שייצגו את המדינה בריו, נדרשו לעמוד בקריטריונים הישגיים גבוהים בכדי להבטיח את מקומם בנבחרת ישראל. צפויה תחרות קשה בכל הענפים, לנו נותר לקוות שהעבודה הקשה שהשקיעו, נחישותם וכשרונם יספיקו בכדי לזכות במדליה אולימפית.

עמותת איל"ן מברכת את ספורטאיה המצטיינים ואת מאמניהם על ההתמדה והחתירה למצוינות שהפגינו לאורך כל הדרך ומאחלת להם ולייתר חברי נבחרת ישראל הצלחה במשחקים בריו.
למכתב הברכה שנשלח לספורטאים ולמאמנים לחצו כאן.

ביום רביעי 7.9, בחצות על פי שעון ישראל, יתקיים טקס הפתיחה של המשחקים הפראלימפים, שיועבר בשידור ישיר בערוץ הראשון. הערוץ הראשון, ישדר מגזין יומי בשעה 19:30, בהנחייתם של אורי לוי והשחיין הפראלימפי לשעבר חנוך בודין.
כמו כן יעביר הערוץ שידור ישיר של תחרויות בהשתתפות נציגים ישראלים בשלבי הגמר, אם יהיו כאלה.
בנוסף ניתן יהיה לצפות במשחקים באינטרנט (למעבר לאתר לחצו כאן)

טקסים חשובים:

טקס הנפת הדגל בכפר הפראלימפי יתקיים ביום שלישי, 6.9.16, בשעה 15:30.

הטקס מסמל את כניסתן הרשמי של הנבחרות אל הכפר הפראלימפי בריו. על פי המסורת, דגלי הלאום של כל משלחת פראלימפית יתנוססו בשדרת הדגלים מיום כניסת המשלחת לכפר ועד תום המשחקים. בטקס יברך ראש הכפר הפראלימפי את חברי משלחת ישראל ויושמעו ההמנון – התקווה.

טקס פתיחת המשחקים הפראלימפיים יתקיים ביום רביעי, 7.9.16 בשעה 20:00, במראקנה. אנו מברכים את שרגא ויינברג, אשר נבחר לשאת את דגל ישראל בטקס הפתיחה. כבוד גדול!

טקס סיום המשחקים הפראלימפים יתקיים ביום ראשן ה 17.9.16 בשעה 20:00 באצטדיון הפראלימפי. טקס סיום המשחקים כולל מצעד נושאי דגלים. במהלך הטקס יכובה הלפיד האולימפי, תהיה פרידה של הספורטאים מן המשלחות האחרות ותוכנית אומנותית.

הכירו את ספורטאי איל"ן במשלחת הפראלימפית לריו

  • ענבל פיזרו
    ענבל פיזרו

    שחייה  (מרכז ספורט איל"ן חיפה, מאמן: יעקב ביננסון)

  • דני בוברוב
    דני בוברוב

    טניס שולחן (מרכז הספורט רמת גן, מאמן: עידו בן שמחון)

  • איאד שלבי
    איאד שלבי

    שחייה  (מרכז ספורט איל"ן חיפה, מאמן: יעקב בנינסון)

  • יוליה גורדיצ'וק
    יוליה גורדיצ'וק

    שחייה (מרכז ספורט איל"ן חיפה, מאמן: יעקב בנינסון)

  • שרגא ויינברג
    שרגא ויינברג

    טניס בכסאות גלגלים  (מרכז ספורט רמת גן, מאמן: מרטין גלברט)

  • אדם ברדיצ'בסקי
    אדם ברדיצ'בסקי

    טניס כסאות גלגלים (מרכז ספורט איל"ן רמת גן, מאמן: מרטין גלברט)

  • קרולין טביב
    קרולין טביב

    טניס שולחן בכסאות גלגלים  (מרכז ספורט רמת גן, מאמן: עידו בן שמחון)

  • שי סיאדה
    שי סיאדה

    טניס שולחן בכסאות גלגלים  (מרכז ספורט איל"ן רמת גן, מאמן: עידו בן שמחון)

  • נדב לוי
    נדב לוי

    בוצ'יה (מרכז ספורט איל"ן רמת גן, מאמן: ברוך חגאי)

  • אראל הלוי
    אראל הלוי

    שחייה (מרכז ספורט איל"ן חיפה , מאמן: נח רם)

  • ורוניקה גירונקו
    ורוניקה גירונקו

    שחייה (מרכז ספורט איל"ן חיפה, מאמן : יעקב ביננסון)

  • יצחק (איציק) ממיסטבאלוב
    יצחק (איציק) ממיסטבאלוב

    שחייה (מרכז הספורט רמת גן, מאמן: נח רם)

הכירו את הענפים בהם משתתפים ספורטאי איל"ן בריו